בחרו עמוד

למידע נוסף על שירותי אחסנה

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

טלפון נייד:

נושא

ההודעה שלך

שירותי אחסנה

אנו  נעזור לכם להגיע לחברות האחסנה המובילות בשוק. ישנם מספר מועט של חברות בארץ אשר מתעסקות בשירותי אחסנה ומתוכם מספר מועט של חברות אחסנה אמינות ומסודרות.

הבחירה הכי חשובה היא האם אתם מזמינים שירותי אחסנה והובלה מאותה חברה אחת אשר מציעה את השירותים הללו תחת קורת גג אחת. בחירה נוספת שיכולה מאוד להשפיע על בחירת חברת אחסנת דירות ומשרדים היא האם החברה מאחסנת במבנה מבטון ואו במבנה ארעי אשר מחולקים ליחידות קטנות (חדרים) לבין חברות אחסנה אשר מאחסנות תכולה במכולות (קונטיינרים).

 

אחסנה בראש שקט

ישנם הרבה יתרונות וחסרונות בין סוגי האחסנה. אנו ממליצים יותר על אחסון במכולות על פני אחסון בחדרים. בחדרים "מכריחים" את הלקוחות\המובילים לסדר את התכולה על פני שטח מצומצם כמה שיותר לגובה החדר שברוב המקרים חוצה את רף 3 המטרים – תהליך שמאוד מקשה על סידור התכולה וכמובן על המובילים ואו עליכם, בנוסף ישנו גבול מסוים של משקל שהציוד שלכם יכול לשאת. לעומת זאת, אחסון במכולות מומלץ יותר על ידנו שכן במכולות בהגדרה שלהם נוצרו למען אחסון תכולה ושינוע שלה כך שהמידות של המכולות הן המידות המדויקות ביותר לצורך זה.

נתון נוסף וחשוב מאוד מכולות אטומות לנזקי מים, עשן, שריפה, מזיקים וכדומה לעומת חדרים אשר פתוחים ולא אטומים.

אנו מקווים שעזרנו לכם בהסבר זה ונשמח להמליץ לכם על חברת אחסנה אמינה וותיקה. שלחו לנו את הפרטים שלכם דרך צרו קשר איתנו ואו שלחו לנו במייל.

שיהיה בהצלחה!